"Abedar's en Hermels Hoeve Teckels"

Korthaar standaard teckels

Ch. Simon v.d. Hermels Hoeve

Luxemburgs Jeugdkampioen '10, 
Nederlands Jeugdkampioen '10, 
Luxemburgs Kampioen '11, 
SV-test, Wa-test, 
Nederlands Kampioen '11, 
WUT-Jugend Champion

Geboren, 19 Maart 2009
NHSB 2742291
DTK A14T0009K
DNA getest:Vachtlengte homozygoot K/K
Non-Merle
B/B (vererft geen chocolade)

Eig: G. Kwekkeboom

Stamboom:

Ch. Zobel vom Krummholz

Ch. Rumex vom Krummholz

Ch. Jago vom Krummholz
Jch. Cinderella vom Nord Wind
Engel's Sternchen Ch. Neudorfs Meet Subishi
Engel's Pünktchen
Ch. Nossa v.d. Hermels Hoeve Ch. Delbrüggers Elias Engel's Solo
Delbrüggers Fatima
Ch. Happiness v.d. Hermels Hoeve Ch. Qua-Linea Aurelius
Germany v.d. Hermels Hoeve

Simon 5 weken

Simon, 9 weken

Simon en Edo

Simon en Fanny

Simon, 5 maanden


Nakomelingen:


Showuitslagen

Plaats Keurmeester Klasse Uitslag
06-02-2010
Eindhoven
M. Vretenicic Jeugdklasse 2 Uitmuntend
07-03-2010
Groningen
A. de Wilde (België) Jeugdklasse 2 Uitmuntend
27-03-2010
Luxemburg
B. Feller (Duitsland) Jeugdklasse 1 Uitmuntend, Luxemburgs Jeugdkampioen en Beste reu
05-04-2010
Leeuwarden
I. Bandel (Duitsland) Jeugdklasse 1 Uitmuntend, JCAC, res.CAC
17-04-2010
Goes
GM. Kolk- v. Beek (Nederland) Jeugdklasse 1 Uitmuntend, JCAC
13-05-2010
Wijchen
J. Schepers (Nederland) Jeugdklasse 1U, JCAC, Nederlands Jeugdkampioen
23-05-2010
Arnhem
J Sloot (Nederland) Jeugdklasse 1 Uitmuntend, JCAC,CAC.BOB
30-05-2010
Bennekom Jachthondenshow
N. Horsten-Ceustermans (Nederland) 1 Uitmuntend, res. CAC
27-06-2010
Wereldshow Denemarken
P. Örnemark (Denemarken) 4 Uitmuntend
05-09-2010
Luxemburg
L. Heinesche (Luxemburg) 1 Uitmuntend, CACL
26-09-2010
Maastricht
R. Dijkhorst-Noij (Nederland) 2 Uitmuntend
10-10-2010
Zwolle
L. Hjelmtvedt (Noorwegen) 3 ZG
23-10-2010
Utrecht
L. Fintarová (SK) 1 Uitmuntend, res.CAC, CACIB
06-11-2010
Bleiswijk
P. Sanders (Nederland) 1 Uitmuntend, res.CAC, CACIB
29-11-2010
Amsterdam, Winner
J. Blom (Nederland) 1 Uitmuntend, res.CACIB
04-02-2011
Eindhoven
L.LO. Schulz (Denemarken) 1 Uitmuntend
27-02-2011
Spezial DTK Gruppe Olfen-Sandfort
H. Klümper (Duitsland) V1, DTK/CAC, VDH/CAC
26-03-2011
Luxemburg
T. Backes (Duitsland) 2 Uitmuntend
10-04-2011
Luxemburg
A. de France (Frankrijk) 1 Uitmuntend, CACL,BOB en BEST IN SHOW, Hiermede Luxemburgs Kampioen
25-04-2011
Leeuwarden
H. Klümper (Duitsland) 1 Uitmuntend, CAC,CACIB
15-05-2011
Goes
J. Sloot (Nederland) 1 Uitmuntend, CAC,CACIB
02-06-2011
Wijchen, KCM
M Kolk-v. Beek (Nederland) 2 Uitmuntend
09-07-2011
Parijs, Wereldshow
V. Ivanischeva (Rusland) 3 Uitmuntend
01-09-2011
Eurodogshow, Leeuwarden CACIB
Satosgi Bessgo (Japan) 3 ZG
02-09-2011
Kampioenschapsclubmatch Franeker
J. Dekker (Nederland) 1 Uitmuntend
03-09-2011
Leeuwarden, CAC
A. Mania (Polen) 2 Uitmuntend
02-10-2011
Zwolle, CACIB
C. den Bekker-Heijnen (Nederland) 1 Uitmuntend, CAC,CACIB,BOB, Nederlands Kampioen
17-05-2012
KCM Teckelclub, Wijchen
D. Rutten (Nederland) 1 Uitmuntend, CAC, Beste reu, BOB en BIS-3