"Abedar's en Hermels Hoeve Teckels"

Korthaar standaard teckels

Ch. Quirine v.d. Hermels Hoeve "Fanny"

Nederlands Jeugdkampioen'09
WUT-Jugend Champion 
KJS'09
Winster 09
Dts.Jeugdkamp
KS’10 en LS’10  
Nederlands Kampioen'10
Duits Kampioen DTK 
Duits Kampioen VDH 
Luxemburgs Kampioen '11

Geboren, 11 maart 2008
NHSB 2695206
Eig: G. Kwekkeboom

Stamboom:

Ch. Zobel vom Krummholz

Ch. Rumex vom Krummholz

Ch. Jago vom Krummholz
Jch. Cinderella vom Nord Wind
Engels Sternchen Ch. Neudorf's Meet Subishi
Ch. Engels Pünktchen
Ch. Klimop v.d. Hermels Hoeve Ch. Delbrüggers Enno Ch. Delbrüggers Elias
Delbrüggers Clara
Germany v.d. Hermels Hoeve Ch. Engels Solo
Ch. Yasna v.d. Hermels Hoeve

Klubsieger DTK 2010

Samen met Simon

Luxemburg, BIG-3


Nakomelingen:


Showuitslagen

Plaats Keurmeester Klasse Uitslag
28-09-2008
Zuchtschau DTK Gruppe Gronau/Epe
A.Tornau (Duitsland) Puppyklasse 1 VB en één na beste pup
30-11-2008
Amsterdam, Winner
H.Boelaars (Nederland) Puppyklasse 1 VB
20-12-2008
Wijchen
W.Wellens (Nederland) Jeugdklasse 2 Uitmuntend
31-01-2009
Clubmatch Rijssen
J.Dekker (Nederland) Jeugdklasse 1 Uitmuntend, Beste teef
15-02-200
Rheinberg (Duitsland)
K.Lehmhaus (Duitsland) Jeugdklasse 3 Uitmuntend
06-02-2009
Eindhoven
P.Jentgen (Luxemburg) Jeugdklasse 1 Uitmuntend, JCAC,CAC
01-03-2009
Datteln (Duitsland)
A. Tornau (Duitsland) Jeugdklasse V1, DTK CAC/J Beste Korthaar in Show
15-03-2009
Leiden
A.v.d. Broek (Nederland) Jeugdklasse 1 Uitmuntend, JCAC, res.CAC
13-04-2009
Leeuwarden
M.Weins-Gysea Jeugdklasse 1 Uitmuntend, JCAC, resCAC, Nederlands Jeugdkampioen
10-05-2009
Alkmaar
E.Weijenborg-Weggemans (Nederland) Jeugdklasse 1 Uitmuntend, JCAC
21-05-2009
KCM Nederlandse Teckelclub
P.Sanders (Nederland) Jeugdklasse 1 Uitmuntend, res.CAC
14-06-2009
Oss
M.v.d. Weijer (Nederland) Jeugdklasse 1 Uitmuntend, JCAC, CAC
21-06-2009
Zuchtschau Emden (Duitsland)
J.Dekker (Nederland) V, Beste Korthaar van de dag
12-07-2009
Klubsiegerzuchtschau Duitse Teckel Club Hamm
V.Iwanischewa (Rusland) V1, Klubjugendsieger 2009
16-10-2009
Dortmund, CAC
D.Schlöder (Duitsland) V1, CAC,BOB, Tevens werd ze gekozen tot Beste Teckel!
18-10-2009
Dortmund, Bundessieger
T.Jakkel (Hongarije) 3 Uitmuntend
29-11-2009
Amsterdam, Winner
H.Kliebenstein (Duitsland) 1 Uitmuntend, CAC,CACIB, Winster 2009
21-03-2010
Luxemburg
G.Werner (Duitsland) 1 Uitmuntend, CACL,CACIB,BOB,BIG-3
27-03-2010
Sp. Zuchtschau DTK Unna
B.Feller (Duitsland) 1 Uitmuntend, Ant.Dt.Ch. VDH,/CAC,BOB, Best in Show
13-05-2010
Wijchen KCM
J.Schepers (Nederland) 2 Uitmuntend
19-06-2010
Uden
L.Heinesche (Luxemburg) 1 Uitmuntend, CACIB
25-07-2010
Klubsieger DTK (Duitsland)
P.Michelet (Duitsland) V1, CAC, VDH/CAC, Klubsieger 2010, 2de Beste korthaar in show.
22-08-2010
Emden (Duitsland)
C.Preuss (Duitsland) V1, CAC, Anw. Dt.Ch VDH en DTK Landessieger 2010, BOB en Beste korthaar alle variëteiten.
26-09-2010
Maastricht
R.Dijkhorst-Noij (Nederland) 2 Uitmuntend, res.CAC, res.CACIB, Nederlands Kampioen
17-10-2010
Dortmund, Bundessieger 2010
S.Muthsam (Duitsland) 1 Uitmuntend, CAC,VDH,CACIB Bundessieger 2010
13-02-2011
Rheinberg (Duitsland)
D.Schlöder (Duitsland) 1 Uitmuntend, VDH/CAC, CAC,CACIB
26-03-2011
Luxemburg
T.Backes (Duitsland) 3 Uitmuntend
10-04-2011
Luxemburg
A. de France (Frankrijk) 1 Uitmuntend, CACL, Hiermede Luxemburgs Kampioen
09-07-2011
Parijs, Wereldshow
V. Ivanischeva (Rusland) 2 Uitmuntend