"Abedar's en Hermels Hoeve Teckels"

Korthaar standaard teckels

Ch. Carson Peters v.d. Hermels Hoeve

Nederlands Jeugdkampioen 2018
WUT World Winner 2018
Nederlands Kampioen 2019
Landessieger 2019
Watertest 2019

Geboren, 15 december 2016
NHSB 3067016
VDH/DTK-Nr. A19T0006K
DNA getest
Vachtlengte homozygoot K/K
B/b (vererft chocolade)
Merle-getest (geen merle)
Voorlopig vrij verklaard van PRA, Cataract en Distichiasis

Carson is een zoon uit Anna’s eerste nest  x Kron-Prince, de reu waar wij al eerder erg leuke en mooie pups van hadden. Carson is een heel leuke, sportieve en levenslustige reu die je graag voor de voeten loopt. Kortom, hij is heel graag bij je in de buurt en gaat graag mee in de auto. Hij kan met iedereen overweg maar speelt het liefst met de jonge teefjes Fiepje en Godeliefje.

Stamboom:

Ch. Kron-Prince  Ch. Ho Rüd Ho Irondachs  Ch. Fellow von der Hallwanger Pferdekopel 
Wolpertinger's Caramel 
Udacha Iz Strani Grez   Ch. Zigzag Udachi II Iz Strani Grez
Ch. Enigma iz Strany Grez 
Ch. Abedar's Au Pair Anna  Da Vinci vom Krummholz  Cyberdachs King Kong 
Simona vom Krummholz
Ch. Orpha's Home Bregje   Ch. Abedar's Robinson Crusoe
Charlotte Orpha v.d. Mibaf's Hoeve 

Showuitslagen

Plaats Keurmeester Klasse Uitslag
25-05-2017
Wijchen KCM
Mw. N. Horsten-Ceustermans Jongste Puppyklas 1 Veelbelovend, Beste jongste pup v.h. Ras, BIS Jongste Puppy 2
15-10-2017
RCM Beusichem
J. Roberts Jeugdklasse 1 Uitmuntend CAC,JCAC,BOB
03-02-2018 Eindhoven W.P. Hochstenbach Jeugdklasse 1 Uitmuntend, JCAC,CAC,BOB,BIG,BIS 3
03-03-2018 Groningen Mw. T. Urek Jeugdklasse Uitmuntend, JCAC,res.CAC
04-03-2018 Groningen W. Trumpfheller (D) Jeugdklasse Uitmuntend, JCAC,CAC,BOB,BIG2, Nederlands Jeugdkampioen
18-03-2018 Hazerswoude A. Ostrowski (PL) Jeugdklasse 2 Uitmuntend
31-03-2018
Goes
Mw. C. Heijnen Jeugdklasse 1 Uitmuntend,JCAC,CAC, BOB,BIG 2
01-04-2018
Goes
Mw. B. Zanieri (Italië) Jeugdklasse 1 Uitmuntend, JCAC,CAC,BOB
14-04-2018 Nieuwegein J. Sloot Jeugdklasse 1 Uitmuntend,JCAC,CAC
10-05-2018
Wijchen KCM
Mw. C. Gerber-Niedenzu Fokkersklasse 1 Uitmuntend, res.CAC
29-09-2018
Maastricht
A.R.R. Doedijns Tussenklasse 1 Uitmuntend, CAC,CACIB,BOB
30-09-2018
Maastricht
J.R. Douma Tussenklasse 1 Uitmuntend, CAC,CACIB,BOB,BIG-3
10-08-2018 Amsterdam WW Jovanovic Nemanja (Rusland) Jonge Hondenklasse 1 Uitmuntend
11-08-2018 Amsterdam WUT D. Rutten (Nederland) Jonge Hondenklasse 1 Uitmuntend,CAC, WUT World Winner 2018 (dubbel CAC)
20-04-2019
Goes
Mw. M.A. v. Kolk- v. Beek Openklasse 1 Uitmuntend, CAC,CACIB,BOB,BIG-1,BIS-4, Nederlands Kampioen
21-04-2019
Goes
W.P.G. Hochstenbach Openklasse 1 Uitmuntend, CAC,CACIB,BOB,BIG-1,BIS-4
30-05-2019
Kampioenschapclubmatch Nederlandse Teckel Club te Wijchen
R. Lochs-Romans Kampioensklasse 1 Uitmuntend, Beste Reu en kreeg het dubbele CAC
01-09-2019
Neuss (Duitsland)
Tanja Backes Kampioensklasse 1 Uitmuntend, Anw.Dt. Ch. VDH en DTK, Landessieger 2019, BOB en Best In Show
15-09-2019
Olen (België)
J. Roberts Kampioensklasse 1 Uitmuntend, CAC, BOB, reserve Best in Show
21-12-2019
Kerst Winner Show
N. Horsten-Ceustermans Kampioensklasse 2 Uitmuntend

0528 351537

Telefoon: 0528 - 35 15 37


© Teckelhouse, realisatie Mopslaan.nl / Monique's Webdesign 2020